Reforma Kushtetuese nga perspektiva akademike dhe civile

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls në menu_set_active_trail() (rreshti 2405 i /home/reformak/public_html/includes/menu.inc).
16 Dhjetor 2014

Në kuadër të Projektit “Reforma Kushtetuese nga perspektiva akademike dhe civile”, realizuar me mbështetjen dhe bashkëpunimin e Fondacionit Shoqëria e Hapur për Shqipërinë, (Soros), Qendra A.L.T.R.I organizoi tryezën e rrumbullakët në datë

16 Dhjetor, në Hotel “Sheraton”, në sallën “Illyria II”, ora 10.00.

Materialin e përgatitur për median e gjeni bashkangjitur.

Përmbledhjen e aktiviteteve të organizuara në kuadër të programit për Reformen Kushtetuese nga Fondacioni Shoqëria e Hapur për Shqipërinë në bashkëpunim me Qendrën A.L.T.R.I. mund ta ndiqni duke klikuar Këtu.

 

Shkarko documenta: 

BashkangjiturMadhësia
File Materiali per mediat180.15 KB