Reforma Kushtetuese dhe shoqëria civile - Forumi rajonal Tiranë

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls në menu_set_active_trail() (rreshti 2405 i /home/reformak/public_html/includes/menu.inc).
21 Tetor 2014

Më 21 Tetor, u organizua takimi i fundit me organizatat e shoqërisë civile në Tiranë. Edhe në këtë takim pjesëmarrësit, përfaqësues nga organizata të ndryshme në fushën e veprimtarisë së tyre, shprehën mendime dhe diskutuan, duke u ndalur në një pjesë të madhe të temave të diskutimit.